Pesë të famshëm që përdorin Tinder

E mërkurë, 12 February 2020 11:18

Nëse jeni single, mos u ndjeni keq.  Ja 5 të famshëm, të cilët kanë përdorur Tinder, për të gjetur dashurinë e vërtetë.

Eminem

Ylli botëror ka pranuar që jeta e tij sentimentale ka qënë e vështirë prej një kohe të gjatë. Që pas divorcit në 2001 ai është ndjerë i vetmuar dhe ka gjetur ngushëllim shpesh në Tinder.

Hilary Duff

Pavarësisht se tani 30 vjeçarja është e lumtur në një lidhje me Mattheë Koma, ajo ka pranura që në 2015 ajo ka qënë përdoruese e aplikacionit që nidhmon në gjetjen e një partneri. “Ishte argëtuese për një kohë, por tani nuk e përdor më,” është shprehur ajo.

Katy Perry

Pas ndarjes me Xhon Majer, artistjs Katy Perry ka pranuar që ka qënë në Tinder dhe shumë e fokusar në të madje.

Zak Efron

Në 2016 Zak Efron provoi appin Tinder, por u detyrua ta mbyllte pasi nuk pati aspak sukses. Arsyeja? Të gjithë mendonin se llogaria e tij ishte fallco dhe nuk ishte aktori vetë.

Lindsi Lohan

Aktorja pranon që ka qënë në Tinder. Kjo është kuptuar, kur ajo postoi diçka në Instagram ku thoshte se gjeti vëllanë e saj në Tinder.

Ja si dukeshin llogaritë e tyre.

1 / 5

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!