Hologrami i Whitney Houston, turne muzikor

E Enjte, 27 February 2020 19:37

Whitney Houston ka vdekur 8 vite më parë, por falë zhvillimit të teknologjisë turet e saj muzikore vazhdojnë akoma.

Hologrami i këngëtares ka mbledhur 1800 fansa në Shefild, por fatkeqësisht të paktë janë ata që mund të thonë se e shijuan vërtetë. Sipas Daily Mail, këngëtarja virtuale lëvizte në skenë me hapa aspak natyralë, bën lëvizje tejet të ngadalta dhe zhduket vetëm për tu rishfaqur me një kostum dhe pamje tjetër. Turet e Housten do të vazhdojnë edhe pse premiera nuk u prit siç imagjinohej. Ajo ka dhe shumë netë të tjera në Europë dhe Amerikë për të performuar.

Pavarësisht se në përgjithësi performanca kuptohej lehtësisht se ishte virtual, për mijëra fansat e këngëtares një mundësi e tillë për të marrë pjesë dhe një herë të fundit në koncertin e së ndjerës nuk duhet humbur.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Aktualitet

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Një gjë të tillë e ka bërë me dije guvernatori Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ditën e sotme (1 korrik 2020). Sejko shtoi se në tremujorin e parë ekonomia është tkurrur...

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Politikë

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka uruar zv.presidenten e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Besiana Kadarenë për postin e ri. Kim thotë uron Kadarenë për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm...

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

Politikë

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

  Ish- deputeti i PD, Klevis Balliu do të jetë sot në gjyq pas shtyrjes së seancës së parë para pandemisë. Pas mbylljes së hetimeve, Prokuroria vendosi ta dërgojë në gjyq Klevis...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!