Kris Jenner i tregon të gjitha për vajzat e saj

Premte, 28 February 2020 17:38

Kris Jenner është ndër nënat më të famshme në botë sepse ka 5 vajza të suksesshme që marrin vëmendje në çdo veprim që bëjnë. Falë serialit të tyre, Kardashianët kanë arritur të krijojnë një perandori që tashmë vlen biliona dollarë.

Së fundmi, Kris është bërë pjesë e emisionit të Ellen Degeneres aty ku u vu përballë disa pyetjeve të vështira.

Kris duhet të zgjidhte vajzën e saj të preferuar e nëse mendoni se tha emrin e Kylie Jenner, e cila është më e pasura ndër motrat dhe paguan çdo gjë për mamanë e saj, e keni gabim.

Vajza e preferuar (vetëm për sot) është Khloe”, tha Kris.

Telefonin nuk ma hap kurrë Kylie”, ishte përgjigjia tjetër e Kris, duke e mbyllur më pas intervistën:

Nipin e ardhshëm do ta sjellë në jetë Kourtney, ose Kylie ose mbase Kendall”, duke na lënë më shumë kuriozë. Nuk na mbetet asgjë tjetër veçse të presim sezonin e ri të “Keeping Up With The Kardashians” aty ku do mësojmë se cilat nga vajzat do bëhet sërish mama, si edhe reagimin e tyre për intervistën e Kris.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjeneral ®️ AHMETAJ: “SPAK të hetojë tenderat kriminale të MM me mirëmbajtjen e helikopterëve”

Politikë

Gjeneral ®️ AHMETAJ: “SPAK të hetojë tenderat kriminale të MM me mirëmbajtjen e helikopterëve”

  Në dt. 30.07.2020, mediat Italiane informuan se “falë aftësisë së pilotëve, u shmang tragjedia”, një helikopter i Forcave Ajrore të RSH bëri ulje emergjente në rajonin e Peskarës, Itali. Mbas këtij...

Korçë, varfëri ulëritëse/ DENONCIMI i koordinatorit të LSI: Babëzia e rilindjes nuk njeh kufij

Politikë

Korçë, varfëri ulëritëse/ DENONCIMI i koordinatorit të LSI: Babëzia e rilindjes nuk njeh kufij

  Nga Petrika MELE, koordinator i LSI-Korçë Varfëri ulëritëse dhe infrastrukturë mesjetare vetëm 1 km larg Korçës! Ujrat e zeza dhe mbetjet urbane janë makthi i përditshëm i banorëve. Mungesa e ujit të pijshëm...

Korce/Braimllari:Banorët pa ujë e pa rrugë nga qeverisja klienteliste e Ramës

Politikë

Korce/Braimllari:Banorët pa ujë e pa rrugë nga qeverisja klienteliste e Ramës

  Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari prej disa ditësh është zhvendosur në Korçë, sipas së cilit është braktisur nga qeveria, nga ku denoncon problemet e shumta që hasin banorët. Këtë...