Djali i Britney zbulon se ajo do heqë dorë nga muzika

Premte, 06 Mars 2020 18:07

Djali i Britney Spears, Jayden Federline, duket se zbuloi një detaj të rëndësishëm në lidhje me karrierën muzikore të së ëmës. Gjatë një videoje live në Instagram, Jayden u shpreh:

“Do ta vizitoj për disa javë pasi tani jam me babin. Në të vërtetë, nuk e kam parë të merret me muzikë së fundmi. Mbaj mend që njëherë e pyeta, ‘Mam, çfarë po ndodh me muzikën tënde?’. ‘Nuk e di zemër, mendoj se ndoshta duhet të heq dorë’, më tha ajo.”

Jayden është vetëm 13 vjeç ndaj është e paqartë sa për bazë duhet të merren fjalët e tij. I ati i 13-vjeçarit, reperi Kevin Federline me të cilin Britney ishte e martuar në vitet 2004-2007, u shpreh se “janë thjesht fjalët e një fëmije, asgjë më tepër”. Nga ana tjetër, Britney nuk ka reaguar dhe duket e pashqetësuar për deklaratën e të birit, mirëpo nuk është hera e parë që përflitet se këngëtarja do të braktisë muzikën njëherë e përgjithmonë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!