Martesa e Justin Bieber dhe Hailey me mblesëri?! Flet artisti

Saturday, 07 Mars 2020 11:26

Marrëdhënia e Justin Bieber me gruan e tij Hailey është pa diskutim një nga më të bukurat e momentit. Ata shpesh ndajnë moment romantike dhe shprehin hapur dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin.

Justin këtë nuk ka ngurruar ta bëjë as kur ishte i ftuar në "The Ellen DeGeneres Show". Gjatë një interviste me Demi Lovato-n, këngëtari tha se martesa e tij me Hailey-n ishte "e përcaktuar" që më parë.

"Jemi takuar gjatë regjistrimit të një programi, herët një mëngjes. Jam i sigurt që ajo s'donte të vinte. I ati e ka ngritur me zor nga shtrati. Mendoj se kjo martesa jonë ishte e caktuar që më parë..."- shprehet Justin duke iu referuar besimit fetar të familjave përkatëse. 

"Mendoj kështu sepse ajo është rritur në një familje të krishterë. Tani që po kthehem pas në kohë, jam i sigurt që kjo martesa jonë ka qenë përfundimisht e paracaktuar. Ka qenë një skenë e improvizuar e të atit. Ata ndajnë të njëjtat vlera dhe besime me ne, kështu që ai ka besuar se do të jemi miq të mirë."- vazhdoi shakanë Bieber.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!