Cecilia Rodriguez mbush 30-vjeç, ‘festë’ në karantinë me Ignazio Moser

E Enjte, 19 Mars 2020 15:30

Ditëlindje në karantinë për Cecilia Rodriguez, që po qëndron në Trentino me të fejuarin e saj Ignazio Moser. Në vilën e tij të dy po kalojnë ditë të qeta, me përkëdhelje, shaka dhe punë të vogla. Edhe pse festa e ditëlindjes së 30-vjetorit nuk është ajo që kishte ëndërruar, showgirli argjentinas nuk mund të ishte më e lumtur se kaq.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Së bashku me Ignazio ajo është në qiellin e shtatë dhe në rrjetet sociale Cecilia nuk e humb rastin për ta kujtuar. Teksa falenderon fansat e shumtë për dashurinë dhe urimet në këtë ditë, Rodriguez shkruan: Një nga tre dëshirat e mia shkon për ty Nachito, një tjetër për familjen time dhe e fundit për universin. Uroj që gjithçka të kalojë sa më shpejt.

Ndërkohë 30 vitet e mia erdhën, nuk munda t’i ndaloj, por jam vërtetë e lumtur, sepse nëse shoh prapa, jam bërë gruaja që gjithmonë kam dashur të jem. Falemiderit të gjithëve’.Ndërsa nga ana tjetër, Moser ka ndarë një foto romantike së bashku me Chechu e tij me një dedikim shumë të ëmbël:’Urime zemra ime, jam kaq krenar për ty dhe për gruan që ti je bërë!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!