Dua Lipa del nga izolimi, shëtitje me të dashurin në rrugët e Londrës

Saturday, 11 Prill 2020 14:36

Ajo aktualisht është në izolim me të dashurin e saj Anwar Hadid në Londër, por Dua Lipa dhe partneri i saj i famshëm i kanë lejuar vetes një shëtitje romantike të premten.
Këngëtarja e One Kiss, 24 vjeçe, është fotografuar e qeshur dhe e lumtur, në krahët e 20 vjeçarit.
Karriera e saj po ecën për mrekulli, pas albumit më të fundit Future Nostalgia, që është në top listën e këngëve më të dëgjuara në Britaninë e Madhe.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Politikë

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Gentian Zenelaj, aktori i mirënjohur humorit, i ka dërguar një mesazh kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.Zenelaj, si prind kësaj radhe më shumë se sa figurë publike, i ka...

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

Globi

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

  Protestuesit u përleshën sërish me policinë në disa shtete amerikane, për të katërtën ditë radhazi, lidhur me vrasjen e një afro-amerikani të paarmatosur gjatë një arrestimi nga policia në Minneapolis...

Tronditet Korça, dy lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme

Aktualitet

Tronditet Korça, dy lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme

Tërmeti godet Greqinë, dy lëkundje të forta tmerrojnë qytetarët në orët e mëngjesitLëkundje tërmeti janë ndjerë në Korçë.Lëkundjet janë ndjerë 7 km në veri të Korçës dhe magnituda ka qenë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!