Bashkëshortja e Kobe Bryant:Sikur të kthehesha në atë mëngjes 26 janari…

E mërkurë, 15 Prill 2020 09:14

Tre muaj më parë një aksident tragjik me helikopter i mori jetën legjendës së basketbollistit botëror, Kobe Bryant, vajzës së tij Gianna dhe 7 pasagjerëve të tjerë.
Bashkëshortja e tij, Vanessa e ka të vështirë ta pranojë humbjen e bashkëshortit dhe vajzës së saj dhe në çdo moment nuk heziton të shprehë dhimbjen. Ashtu ka bërë edhe në një postim të fundit teksa ka kujtuar “Ditën Mamba”.
Ajo ka listuar të gjithë sukseset e Kobe-t dhe pa dyshim atë të vajzës, e cila dukej si një basketbolliste me mjaft perspektivë.
Vanessa shkruan se do dëshironte të kthehej pas në kohë, atë mëngjes të datës 26 janar dhe çdo gjë të shkonte ndryshe. Ajo i ka prekur të gjithë me fjalët dhe ka marrë menjëherë mbështetjen e mijëra njerëzve.

Modifikuar më E mërkurë, 15 Prill 2020 09:17

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Politikë

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Gentian Zenelaj, aktori i mirënjohur humorit, i ka dërguar një mesazh kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.Zenelaj, si prind kësaj radhe më shumë se sa figurë publike, i ka...

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

Globi

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

  Protestuesit u përleshën sërish me policinë në disa shtete amerikane, për të katërtën ditë radhazi, lidhur me vrasjen e një afro-amerikani të paarmatosur gjatë një arrestimi nga policia në Minneapolis...

Tronditet Korça, dy lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme

Aktualitet

Tronditet Korça, dy lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme

Tërmeti godet Greqinë, dy lëkundje të forta tmerrojnë qytetarët në orët e mëngjesitLëkundje tërmeti janë ndjerë në Korçë.Lëkundjet janë ndjerë 7 km në veri të Korçës dhe magnituda ka qenë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!