Scarlett Johanson:Jam refuzuar vazhdimisht, kam qenë gjithmonë zgjedhja e dytë

Saturday, 25 Prill 2020 09:43

Scarlett Johansson thotë se është një opsion rezervë.
Aktorja e Avengers tha që ndjehet sikur ajo ‘ka bërë një karrierë duke qenë zgjedhja e dytë’, teksa ka folur për Paradën në numrin e saj të fundit.
foto galeri foto galeri 12PreviousNext
“Që në moshë shumë të re, unë jam refuzuar vazhdimisht,” tha Scarlett. Aktorja që kryesoi listën e Forbes të aktoreve me më fitime vitin e kaluar është konsideruara si aktorja më seksi në botë.
Megjithëse Scarlett u bë një emër i njohur me rolin e saj si Black Widow në Marvel Cinematic Universe, ajo tregon se nuk u ftua që në fillim në rol.
E dashura e Colin Jost iu ofrua pasi aktorja Emily Blunt braktisi filmin për shkak të disa arsyeve.
“Që në moshë shumë të re, unë jam refuzuar vazhdimisht … gjëja më e mirë që mund të marrësh është pasi të jesh refuzuar për diçka dhe pastaj ti e merr atë. Në thelb unë kam krijuar një karrierë duke qenë zgjedhja e dytë. “
Ndërsa e pyetur nëse po planifikon martesë me të fejuarin Colin Jost, aktorja u përgjigj duke thënë se ai është dashuria e jetës saj.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tërmet me madhësi 4.2 Righter në Kassos të Greqisë

Globi

Tërmet me madhësi 4.2 Righter në Kassos të Greqisë

GREQI Një tërmet me madhësi 4.2 i shkallës Righter ka tronditur lokalitetin e Kassos në Greqi. Instituti Gjeodinamik i Athinës ka lajmëruar se tërmeti tronditi Kassos këtë të shtunë në orën 17:58...

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Politikë

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Gentian Zenelaj, aktori i mirënjohur humorit, i ka dërguar një mesazh kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.Zenelaj, si prind kësaj radhe më shumë se sa figurë publike, i ka...

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

Globi

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

  Protestuesit u përleshën sërish me policinë në disa shtete amerikane, për të katërtën ditë radhazi, lidhur me vrasjen e një afro-amerikani të paarmatosur gjatë një arrestimi nga policia në Minneapolis...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!