Modelja dhe Zyan Malik në pritje të fëmijës së parë

E mërkurë, 29 Prill 2020 08:37

SHBA
Supermodelja e famshme, Gigi Hadid, është shtatzënë për herë të parë. Pak ditë më parë supermodelja Gigi Hadid festoi në kushte karantine 25 vjetorin e lindjes, por duket se ditëlindja nuk qenka lajmi më i bukur i këtyre ditëve për Gigin dhe të dashurin e saj Zayn.
Ky lajm ka qarkulluar me shpejtësi në mediat botërore, të cilat shkruajnë se modelja është 20 javëshe. Në fotot e 25-vjetorit në shtëpinë e saj në Pensilvani, ajo pozoi pranë Zyan, megjithatë barku nuk dukej.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sekuestrohen 450 kg marijuanë, arrestohen dy shqiptarë

Aktualitet

Sekuestrohen 450 kg marijuanë, arrestohen dy shqiptarë

Policia italiane ka arrestuar 4 persona mes tyre dy shqiptarë, pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, dy shqiptarët e arrestuar janë  Ferdinand Kekaj 35 vjeç dhe Xhuljano...

Qeveria do të marrë 650 milionë euro borxh, Kuvendi miraton eurobondin, Meta dha sot pëlqimin për hyrjen në fuqi të ligjit

Politikë

Qeveria do të marrë 650 milionë euro borxh, Kuvendi miraton eurobondin, Meta dha sot pëlqimin për hyrjen në fuqi të ligjit

Një ditë pasi Presidenti ktheu në Kuvend ligjin për eurobondin maxhoranca ka reflektuar duke bërë amendimet e nevojshme dhe ka miratuar me 85 vota pro në parlament marrjen e këtij...

Grabitet institucioni financiar në Korçë, hajduti terrorizon punonjësit me thikë

Kronikë

Grabitet institucioni financiar në Korçë, hajduti terrorizon punonjësit me thikë

Një institucion financiar në Korçë ka rënë pre e një grabitje. Autori i pamaskuar ka hyrë në ambientet e këtij institucioni dhe nën kërcënimin e një thike ka marrë një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!