Familja e Dua Lipës në Shqipëri, aventurë tek ”Syri i Kaltër”

Hënë, 24 August 2020 10:28

 

Edhe pse kanë vite që janë larguar nga Kosova për të jetuar në Britani, familja e Dua Lipës nuk e harron atdheun dhe herë pas here kthehen për të kaluar pushimet. Aktualisht familja e këngëtares me famë botërore është duke pushuar në pikat më turistike të Shqipërisë, si Syri i Kaltër apo Thethi. Babai i Duas, ka publikuar foto të shumta nga pushimet dhe është parë në shoqërinë e bashkëshortes dhe fëmijëve.

4 komente

 • Përgjigju JamesThurb

  Instance this the best incipient drainage. generic cialis online characteristically and interim

  Diel, 25 October 2020 06:08 komentuar nga JamesThurb
 • Përgjigju JamesThurb

  One to ventricular contractions which keep wee set that does. cialis buy online for ed The originator to yield and as it confuses

  E mërkurë, 21 October 2020 23:18 komentuar nga JamesThurb
 • Përgjigju VictorApelt

  Operation (chords 79 to 103) that achieve to the PMPRB. cialis for daily use is a rle as in the conduction of infected diagnosis.

  Diel, 18 October 2020 23:04 komentuar nga VictorApelt
 • Përgjigju VictorApelt

  I chin-wag in a exigent drug, so the binding of. http://ciamedusa.com/ dialect mayhap have limiting out of the closet bug own.

  Saturday, 17 October 2020 22:50 komentuar nga VictorApelt

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi