I dërgon një buqetë me lule të bardha, Katy Perry: Të dua Beyonce

E Enjte, 03 September 2020 11:22

 

Këngëtarja me famë botërore, Beyonce i ka bërë një dhuratë koleges së saj, Katy Perry pas lindjes së vajzës. Kjo është bërë publike nga vetë Perry, e cika përmes një fotoje në rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur i ka dhuruar koleges së saj një buqetë me lule të bardha dhe një pusullë, ku në të shkruan: Urime për anëtaren e re në familjen tuaj! Beyonce. Siç duket Katy i ka pëlyer shumë ky gjest nga ana e Beyonces ku krahas fotos që ka publikuar ka shkruar: Të dua Beyonce.

Katy Perry dhe partneri i saj, Orlando Bloom u bënë prindër për herë të parë vetëm pak ditë më parë, me vajzën e tyre të cilën e pagëzuan me emrin Daisy Dove. Çifti e konfirmoi lajmin për UNICEF, organizatën për të cilën ata shërbejnë si ambasadorë bamirësie.

9 komente

 • Përgjigju MatthewViemy

  do my resume for me
  executive resume writing services

  Tuesday, 12 October 2021 20:56 komentuar nga MatthewViemy
 • Përgjigju Gustavoplani

  writers help
  custom essay service

  Premte, 08 October 2021 22:07 komentuar nga Gustavoplani
 • Përgjigju HenryAcimb

  gay speed dating new york
  dating gay services
  elite gay dating site

  Hënë, 13 September 2021 22:32 komentuar nga HenryAcimb
 • Përgjigju HenryAcimb

  gay dating sites kentucky
  gay dating scene in seattle wa
  guide to gay dating sites

  E Enjte, 09 September 2021 04:22 komentuar nga HenryAcimb
 • Përgjigju PatrickWrelm

  gaywatch gay dating site
  gay black guys dating
  safe gay dating websites

  Saturday, 04 September 2021 03:28 komentuar nga PatrickWrelm
 • Përgjigju Kevinabins

  hot gay dating
  gay dating sites for sex male
  gay dating utica

  Diel, 15 August 2021 23:06 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  gay latinos dating
  gay dating miami
  gay dating ohio

  Premte, 13 August 2021 01:15 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Kevinabins

  gay dating hotline
  dating gay services
  planetromeo gay dating site

  Diel, 08 August 2021 23:15 komentuar nga Kevinabins
 • Përgjigju Williammot

  plenty fish date site
  free senior dating

  Tuesday, 27 July 2021 14:25 komentuar nga Williammot

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi