Christiano Ronaldo fejohet në fshehtësi me modelen

E Enjte, 03 May 2018 19:02

Cristiano Ronaldo duket se nuk po mendon vetëm për të thyer rekorde në fushën e blertë, por edhe jashtë saj.

Detaji i fundit që kanë zbuluar mediat e huaja ka të bëjë me faktin që sulmuesi i Real Madridit është fejuar në fshehtësi të plotë me nënën e vajës së vogël të sulmuesit, bukuroshen Georgina Rodriguez.

Edhe pse diçka e tillë pritej prej disa kohësh, vetëm pak orë më parë është zbuluar ky detajt që është dashur të mbahet i fshehtë nga CR7, por që mediat kanë bërë punën e tyre, kanë zbuluar fejesën e "yllit" të Realit. Unaza që bukuroshja mban në dorë kap vlerën 700 mijë paund, shifër e frikshme por që për Ronaldon nuk është ky problemi kur bëhet fjalë për dashurinë e jetës së tij.

dhdhdh

Modifikuar më E Enjte, 03 May 2018 19:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Alibeaj: Çdo javë lind një skandal i ri, i cili i zë vend skandalit të mëparshëm

Politikë

Alibeaj: Çdo javë lind një skandal i ri, i cili i zë vend skandalit të mëparshëm

  I ftuar në Tempora në RTV Ora, ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj, u shpreh se skandalet e kësaj qeverie ka qenë aq të shumta sa opozita e ka patur të...

Çështja e detit në Hagë, ish-ministrja e LSI: Nxjerrë në pah se ku qëndron ngërçi i bisedimeve, Rama me dy fytyra

Politikë

Çështja e detit në Hagë, ish-ministrja e LSI: Nxjerrë në pah se ku qëndron ngërçi i bisedimeve, Rama me dy fytyra

  Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka reaguar në lidhje me marrëveshjen e detit mes Greqisë dhe Shqipërisë, ku çështja do të shkojë në Gjykata e Hagës. Përmes një mesazhi në ‘Facebook’...

Spahiu: Bashkia e Tiranës është kthyer në abuzuesen më të madhe të fondeve publike dhe taksave të rritura

Politikë

Spahiu: Bashkia e Tiranës është kthyer në abuzuesen më të madhe të fondeve publike dhe taksave të rritura

  Eksperti i ekonomisë njëherësh dhe kryetar i Lëvizjes Socialiste për Integrim për Tiranën, Përparim Spahiu deklaron se përmes reformës territoriale, Bashkitë, sidomos kjo e Tiranës, janë kthyer në abuzuesit më...