Juventus mposht Atalantën, Higuain protagonist

Saturday, 23 November 2019 18:08

Juventus ka mposhtur me rezultatin 3-1 në transfertë Atalantën, duke i marrë tre pikë të vlefshme për kreun e tabelës

Ishte Higuain i cili arriti të shënoj dy gola, për të përmbysur epërsinë e vendasve, të cilët arritën të shënonin të parët në minutën e 56-të të ndeshjes me anë të Gosens.

Mirëpo, kjo nuk ishte e tëra nga Juventusi, të cilët shënuan edhe golin e tretë me anë të Dybalas. Juventus me këtë fitore mbetet në pozitën e parë me 35 pikë, tani 4 më shumë se Interi, që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

1 koment

  • Përgjigju JanBrura

    Cialis Viagra Madrid Cialis Prix Du Cialis Maroc cialis without a doctor's prescription Vasotec

    E Enjte, 19 Mars 2020 12:42 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja rezultoi me Covid-19, karantinohet familja e mjekut

Aktualitet

Gruaja rezultoi me Covid-19, karantinohet familja e mjekut

Covid hyn në shtëpinë e mjekut të spitalit të Krujës Ardian Mata. “Kruja po bëhet një vatër shumë e nxehtë i bëj thirrje ministrisë dhe ISHP-së të vijë të shikojë situatën...

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Politikë

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Prokuroria ka nisur hetimet mbi punonjësit e policisë, të cilët ushtruan dhunë pak ditë më parë ndaj një 15-vjeçari në zonën e liqenit Artificial në Tiranë. Prokuroria ka kërkuar me vendim...

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Politikë

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Avdullah Hoti ka rezantuar sot në Kuvendin e Kosovës emrat e kabinetit qeveritar ku do të ketë 4 zv.kryeministra e 16 ministra. Besnik Tahiri i AAK’së do të jetë zëvendëskryeministri i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!