Rugani me Coronavirus, ja ku dyshohet se është infektuar mbrojtësi i Juventusit!

E Enjte, 12 Mars 2020 12:42

Pas testeve mjekësore, Daniele Rugani doli pozitiv me koronavirus.

Kjo gjë ka vënë në alarm të plotë gjithë klubin bardhezi, por edhe Interin, që ishte kundërshtari i Juventusit mbrëmjen e 8 marsit dhe lojtarët mund të jenë infektuar nga mbrojtësi.

Mediat në Itali raportojnë se dyshohet që Rugani të jetë infektuar nga lojtarët e Juventusit U23. Këta të fundit kanë luajtur ndaj Pianeses në 23 shkurt për Serie C. Një prej lojtarëve të Pianeses dyshohet t’ia ketë transmetuar lojtarëve të Juventusit U23 dhe më pas këta lojtarë, duke u stërvitur në të njëjtat ambiente me ekipin e parë kanë infektuar edhe të tjerë, përfshirë këtu Ruganin, i cili doli pozitiv.

Ajo që është më e rëndë është se ka mundësi reale që shumë lojtarë të Juventusit të jenë të infektuar. Situata është vërtet alarmante në klubin bardhezi për momentin.

1 koment

 • Përgjigju divine moon

  Attention:
  Are you looking for a REAL FINANCIAL LOAN COMPANY to give you loan between 5,000 Euro and 50,000,000 Euro (for a business or company loan, personal loan, home loans, car loan, debt consolidation loans, venture capital, healthcare loan, etc.)
  Or have you been denied a loan from a bank or financial institution because of one reason or the other?
  Apply now and get real financial loan processed and approved within 3 days.
  DIVINE MOON CO-OPERATIVE LOAN COMPANY, we are an "Internationally Accredited Loan Lender" that give REAL FINANCIAL LOANS to individuals and companies in a low interest rate of 2% with your valid identity card or your country international passport for verification.
  Our loan Repayment starts 1 (One) year after you have received your loan, and repayment duration ranges from between 3 to 35 years duration.

  FOR IMMEDIATE RESPONSE AND PROCESSING OF YOUR LOAN REQUEST WITHIN 2 WORKING DAYS,
  Contact us directly through this email: [email protected]


  Contact us with the following information:

  Full Name:____________________________
  Amount Needed as Loan:________________
  Loan Duration:_________________________
  Purpose for Loan:______________________
  Date of Birth:___________________________
  Gender:_______________________________
  Marital status:__________________________
  Contact Address:_______________________
  City/Zip code:__________________________
  Country:_______________________________
  Occupation:____________________________
  Mobile Phone:__________________________

  Send your request for immediate response to: [email protected]

  Thank you.
  DIVINE MOON
  Director.
  DIVINE MOON CO-OPERATIVE LOAN COMPANY
  Email:[email protected]

  E Enjte, 12 Mars 2020 12:59 komentuar nga divine moon

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjeneral ®️ AHMETAJ: “SPAK të hetojë tenderat kriminale të MM me mirëmbajtjen e helikopterëve”

Politikë

Gjeneral ®️ AHMETAJ: “SPAK të hetojë tenderat kriminale të MM me mirëmbajtjen e helikopterëve”

  Në dt. 30.07.2020, mediat Italiane informuan se “falë aftësisë së pilotëve, u shmang tragjedia”, një helikopter i Forcave Ajrore të RSH bëri ulje emergjente në rajonin e Peskarës, Itali. Mbas këtij...

Korçë, varfëri ulëritëse/ DENONCIMI i koordinatorit të LSI: Babëzia e rilindjes nuk njeh kufij

Politikë

Korçë, varfëri ulëritëse/ DENONCIMI i koordinatorit të LSI: Babëzia e rilindjes nuk njeh kufij

  Nga Petrika MELE, koordinator i LSI-Korçë Varfëri ulëritëse dhe infrastrukturë mesjetare vetëm 1 km larg Korçës! Ujrat e zeza dhe mbetjet urbane janë makthi i përditshëm i banorëve. Mungesa e ujit të pijshëm...

Korce/Braimllari:Banorët pa ujë e pa rrugë nga qeverisja klienteliste e Ramës

Politikë

Korce/Braimllari:Banorët pa ujë e pa rrugë nga qeverisja klienteliste e Ramës

  Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së, Endrit Braimllari prej disa ditësh është zhvendosur në Korçë, sipas së cilit është braktisur nga qeveria, nga ku denoncon problemet e shumta që hasin banorët. Këtë...