Presidenti i Fiorentinës lëshon alarmin: Në klub kemi 8-10 persona me koronavirus

E Enjte, 19 Mars 2020 08:53

Presidenti i Fiorentinës, Rocco Commisso, ka konfirmuar se te klubi vjollcë janë 8-10 të prekur me Koronavirus. 

“Kemi 3 pjestarë të stafit tonë që po kurohen në spital dhe disa futbollistë që po qëndrojnë dhe po kurohen në shtëpi. Jemi në një periudhë shumë të keqe për shkak të kësaj epidemie, dhe duhet të ndihmojmë ata që janë në radhë të parë dhe që po luftojnë këtë sëmundje”, deklaroi numri 1 i Fiorentinës. 

Gjithsesi, pavarësisht fjalëve të Commissos, te Fiorentina të gjithë të prekurit janë në gjëndje të mirë shëndetësore, përfshirë këtu edhe 3 futbollistët, Vlahovic, Cutrone dhe Pezzella

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Aktualitet

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Ora shënonte 22:30 e mbrëmjes të së shtunës kur 4 persona të veshur me uniformë policie, të maskuar dhe të armatosur rëndë zbarkuan përpara hotel A&A në Laç, ku në...

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Bota Shqiptare

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Nga Skënder MULLIQI Moti po jetojmë në iluzione së në Kosovë do të bëhët mirë. Moti janë lënë anash proceset demokratike dhe shteti ligjor. Kurrë deri më sot nuk patem...

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

Politikë

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

  Ambasadori i BE, Luigi Soreca kërkon menjëherë një marrëveshje në Këshillin Politik. Soreca thotë se ajo është e arritshme dhe duhet patjetër tani për të filluar negociatat. Soreca thotë se Reforma...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!