Ronaldo bën gjestin e madh, ndihmon Portugalinë për të blerë aparate për frymëmarrje

Hënë, 23 Mars 2020 12:35

Cristiano Ronaldo është një futbollist i madh brenda dhe jashtë fushës së blertë.
Së fundmi fituesi i 5 “Topave të Artë” ka bërë një gjest fisnik duke i ardhur në ndihmë vendlindjes së tij.
Ashtu si menaxheri i tij Jorge Mendes, ylli portugez i Juventusit, siç zbulon gazeta spanjolle “AS” do të shpenzojë para për të ndihmuar vendin e tij Portugalinë me maska dhe aparate për frymëmarrje artificiale që t’iu vijë në ndihmë spitaleve në shtetin luzitan.
Koronavirusi ka paralizuar çdo aktivitet në Europë dhe miliona njerëz janë izoluar në shtëpi.

Modifikuar më Hënë, 23 Mars 2020 16:42

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!