Theu karantinën, Bayern Munich gjobit yllin e ekipit, paratë do të shkojnë për spitalin e qytetit

E Enjte, 02 Prill 2020 10:35

Bayern Munich ka vendosur të gjobis Jerome Boateng, i cili të martën, pa lejen e klubit, theu rregullat e vendosura si pasoj e emergjencës nga Covid-19 duke dale në rrugët e qytetit.
Mbrojtësi gjerman u përfshi gjithashtu në një aksident me makinë atë ditë, fatmirësisht pa pasoja por që tërhoqi vëmendjen e të gjithë mediave. Klubi bavarez edhe në këtë rast mbetet unik, teksa ka vendosur që gjoba ndaj Boateng të shkoj për spitalin e qytetit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër në Lezhë

Kronikë

Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër në Lezhë

  Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër të Lezhhës. Edhe pse nga forcat zjarfikëse është tentuar të ndërpritet vijimi i tij, ka qenë e pamundur, madje duke...

Manjani:Rama ndau popullin nga Perëndimi, kurse fryma do merret me leje nga shteti

Politikë

Manjani:Rama ndau popullin nga Perëndimi, kurse fryma do merret me leje nga shteti

  Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një arsyetimi të detajuar për qeverinë ”Rama 2”, ka renditur disa arsye për ata shqiptarë që sipas tij, ende besojnë dhe votojnë për Edi...

”Ora News” e gjithë shqiptarëve,qytetari:Shteti po bën sjellje diktatoriale

Politikë

”Ora News” e gjithë shqiptarëve,qytetari:Shteti po bën sjellje diktatoriale

  Një qytetar tjetër ka marrë në telefon në emisionin “Ora Juaj” dhe është shprehur se është i privilegjuar që ndjek një media si Ora News dhe ky televizion nuk është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!