Ronaldo mbërrin në Torino, shoqërohet nga policia italiane

Tuesday, 05 May 2020 12:12

Më në fund, Cristiano Ronaldo ka mbërritur në Itali.

Orët e vona të mbrëmjes së djeshme avioni i portugezit u aderua në aeroportin e Torinos dhe tashmë CR7-ta pas 14 ditë izolimi do t’i bashkohet klubit të Juventusit.

Klubi bardhezi gjatë ditës së sotme ka njoftuar se të gjithë lojtarët se duhet të rikthehen në Itali që të fillojnë me stërvitjet individuale, kurse faza përgatitore në grupe fillon më 18 maj.

Siç mund ta shihni në videon më poshtë Ronaldo u shoqërua drejt banesës nga policia e qytetit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Politikë

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Gentian Zenelaj, aktori i mirënjohur humorit, i ka dërguar një mesazh kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.Zenelaj, si prind kësaj radhe më shumë se sa figurë publike, i ka...

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

Globi

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

  Protestuesit u përleshën sërish me policinë në disa shtete amerikane, për të katërtën ditë radhazi, lidhur me vrasjen e një afro-amerikani të paarmatosur gjatë një arrestimi nga policia në Minneapolis...

Tronditet Korça, dy lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme

Aktualitet

Tronditet Korça, dy lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme

Tërmeti godet Greqinë, dy lëkundje të forta tmerrojnë qytetarët në orët e mëngjesitLëkundje tërmeti janë ndjerë në Korçë.Lëkundjet janë ndjerë 7 km në veri të Korçës dhe magnituda ka qenë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!