×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Çfarë po ndodh?!/ 6 të arrestuar gjatë natës në Tiranë

Saturday, 07 Prill 2018 08:46

Policia ka vijuar kontrollet në të gjitha rrugët e Tiranës me qëllim parandalimin e aksidenteve dhe ndëshkimin e shkelësve. Në këtë situatë policia bën me dije se janë pezulluar 8 Leje Drejtimi për drejtim mjeti nën ndikimin e alkoolit.

6 drejtues mjetesh të arrestuar për drejtim mjeti në gjendje të dehur

Në rrugen "Selim Brahja" shtetasi me iniciale R.TH u verifikua se drejtonte mjetin nën efektin e alkoolit në masën testi i pare 0.86 mg/l, testi i dytë 0.56 mg/l

Në rrugen "Selim Brahja" shtetasi me iniciale M.H u verifikua se drejtonte mjetin nën efektin e alkoolit ne masën testi i parë 0.88 mg/l, testi i dytë 0.79 mg/l

Në rrugën "Selim Brahja" shtetasi me iniciale T.M u verifikua se drejtonte mjetin nën efektin e alkoolit në masen testi i parë 0.65 mg/l, testi i dytë 0.57 mg/l

Në unazen e madhe automjeti tip Porche Panamera GTS u konstatua duke bërë garë në shpejtesi dhe pas ndjekjes e ndalimit nga Policia Rrugore në zonen e Saukut, rezultoi se drejtuesi i mjetit me iniciale R.M ishte nën efektin e alkoolit në masën testi i parë 0.34 mg/l, testi i dytë 0.27 mg/l.

Modifikuar më Saturday, 07 Prill 2018 08:50

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Politikë

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën. Shehaj thtoë se Shqipërisë po i ikin djemtë dhe vajzat më të mira...

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

Politikë

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

  Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka zhvilluar një takim me qytetarët në njësinë 5. Gjosha thotë se me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do...

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

Politikë

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

  Ish-deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi është takuar me të rinj në qytetin e Durrësit, nga ku jep edhe një mesazh. Kërpaçi shkruan se qeverisja e rilindjes e trajton qytetin e...