Arratisja e 6 ushtarëve nga posta e Vidohovës

E mërkurë, 20 Janar 2021 15:09

Posta e Vidohovës në Korçë, e cila u bë e njohur për luftimet e vitit 1949, të cilat regjimi komunist i quante “provokacione”, por që në fakt ishin goditje e bazave të komunistëve grekë nga forcat qeveritare greke, në vitin 1951 ka regjistruar një rekord të paparë, arratisjen e 6 ushtarëve të saj. Ngjarja raportohet e ndodhur më 3.7.1951 dhe raportohet në arratisjet e kësaj dite në shkallë vend.

77 komente

 • Përgjigju JbdcQuess

  buy viagra using paypal how can a younger guy get viagra? viagra 50 mg [url=http://llviabest.com/]viagra vs generic viagra[/url] ’

  Saturday, 23 Janar 2021 02:56 komentuar nga JbdcQuess
 • Përgjigju FsbxQuess

  viagra patent ends how to make viagra viagra 50mg tablets [url=http://genericrxxx.com/]best aftermarket viagra[/url] ’

  Saturday, 23 Janar 2021 01:05 komentuar nga FsbxQuess
 • Përgjigju AqbvQuess

  brand viagra candian pharmacy viagra per nachname bestellen newsletter viagra [url=http://acialaarx.com/]best viagra sites[/url] ’

  Saturday, 23 Janar 2021 01:03 komentuar nga AqbvQuess
 • Përgjigju AqbvQuess

  generic viagra online us viagra overnight shipping rx pharmacy viagra [url=http://acialaarx.com/]viagra for women australia[/url] ’

  Premte, 22 Janar 2021 23:48 komentuar nga AqbvQuess
 • Përgjigju FbdhHoolo

  cialis south africa cialis over night cialis paypal viagra [url=http://21cialismen.com/]cialis windsor canada[/url] ’

  Premte, 22 Janar 2021 22:21 komentuar nga FbdhHoolo
 • Përgjigju LcxQuess

  order viagra online without a prescription low price viagra viagra super force [url=http://genqpviag.com/]viagra pharmacy paypal[/url] ’

  Premte, 22 Janar 2021 19:29 komentuar nga LcxQuess
 • Përgjigju FbdhHoolo

  where do you inject liquid cialis cialis pay with paypal is cialis as effective as viagra [url=http://21cialismen.com/]cialis without a script[/url] ’

  Premte, 22 Janar 2021 13:03 komentuar nga FbdhHoolo
 • Përgjigju Kbctdave

  cialis price canada but cialis overnight delivery cialis usa paypal [url=http://mycialedst.com/]cialis mastercard[/url] ’

  Premte, 22 Janar 2021 07:44 komentuar nga Kbctdave
 • Përgjigju NlbxHoolo

  levitra vs cialis side effects generic cialis 200mg cialis professional review [url=http://cialijomen.com/]cialis В® for daily use[/url] ’

  Premte, 22 Janar 2021 05:38 komentuar nga NlbxHoolo
 • Përgjigju AqbvQuess

  viagra online reviews viagra 50mg viagra in knoxville tn [url=http://acialaarx.com/]dapoxetine used with viagra[/url] ’

  Premte, 22 Janar 2021 03:47 komentuar nga AqbvQuess

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

Politikë

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

  Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi pasditen e së dielës në Durrës një takim madhështor me kandidatët e saj në Qarkun e Durrësit. Me mijëra qytetarë kishin dalë në rrugët e qytetit...

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

Politikë

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

  Strukturat e PS po zbrazen çdo ditë , pasi socialistët e ndershëm, të zhgënjyer kanë vendosur t'i bashkohen Partisë DemokratikeArdit Kertusha dhe Serjan Mazreku dy ish aktivistët e rëndësishëm të...

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...