1951/Vrau veten nga gazeta

E mërkurë, 02 June 2021 18:40

Sipas njoftimit nr.40, datë 8.3.1951, drejtori i ndërmarrjes lokale lëndë djegëse, anëtar partie, pasi lexoi artikullin e gazetës “Zëri i Popullit” të asaj dite, në të cilin kritikohej puna e tij, duke mos duruar dot, vrau veten. Lajme të tilla partia i propagandonte edhe në shoqëri për të ngjallur frikën e përgjegjësisë e nënshtrimit në popull.

Modifikuar më E mërkurë, 02 June 2021 18:41

36 komente

 • Përgjigju MatthewViemy

  cpm org homework help
  community service form

  Tuesday, 12 October 2021 17:49 komentuar nga MatthewViemy
 • Përgjigju gabapentin vs lyrica

  Levitra Farmacia Nostra

  Diel, 10 October 2021 09:22 komentuar nga gabapentin vs lyrica
 • Përgjigju Gustavoplani

  cheap research papers for sale
  essay help 123

  Premte, 08 October 2021 19:02 komentuar nga Gustavoplani
 • Përgjigju can you take ibuprofen with prednisone

  Propecia Costo

  Premte, 08 October 2021 18:04 komentuar nga can you take ibuprofen with prednisone
 • Përgjigju ZegethY

  Prednisone

  Premte, 08 October 2021 05:55 komentuar nga ZegethY
 • Përgjigju Amburne

  http://prednisonebuyon.com/ - can i buy prednisone online delivery

  Tuesday, 05 October 2021 13:21 komentuar nga Amburne
 • Përgjigju lygiene

  Neurontine

  Tuesday, 05 October 2021 04:58 komentuar nga lygiene
 • Përgjigju MexHoonee

  https://buyneurontine.com/ - Neurontine

  Hënë, 04 October 2021 05:58 komentuar nga MexHoonee
 • Përgjigju avaittich

  Plaquenil

  Saturday, 25 September 2021 14:02 komentuar nga avaittich
 • Përgjigju antibiotic zithromax

  Wirkung Viagra Einnahme

  E Enjte, 23 September 2021 08:16 komentuar nga antibiotic zithromax

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi