Cmendet 32-vjecari, qëllon 5 herë më armë komshiun, mësoni arsyen...

E Enjte, 29 Mars 2018 14:02
Michael Kourosh Sadeghi Michael Kourosh Sadeghi

32-vjeçari Michael Kourosh Sadeghi u arrestua në Denver të martën për vrasjen e komshiut të tij  42-vjeçar Dustin Schmidt

Policia gjeti viktimën të vdekur në oborrin e tij me të paktën pesë plagë me armë.

E fejuara e viktimës tha se fqinji i tyre u tërbua dhe i akuzoi ata për abuzim me qenin e tyre. 

Policia deklaroi se nuk e ka gjetur akoma motivin e krimit, por është duke investiguar.

Modifikuar më E Enjte, 29 Mars 2018 20:33
Login to post comments

Lajmet e fundit

Mira Murati gruaja e parë shqiptare emërohet CEO e OpenAI (inteligjenca artificiale)

Politikë

Mira Murati gruaja e parë shqiptare emërohet CEO e OpenAI (inteligjenca artificiale)

Bordi i drejtorëve të OpenAI shprehet në një njoftim, se Sam Altman do të largohet si CEO dhe do të zëvendësohet nga shefja e teknologjisë, shqiptarja Mira Murati. Kompania tha se kreu “një proces...

Humb jetën ylli i serialit ‘Friends’, u mbyt aksidentalisht në shtëpinë e tij

Kronikë

Humb jetën ylli i serialit ‘Friends’, u mbyt aksidentalisht në shtëpinë e tij

Një nga aktorët më të mirë, dhe yjet ‘Friends’ Mattheë Perry i njohur në seriah si ‘Chandler’, ka humbur jetën aksidentalisht në shtëpinë e tij. Burimet nga policia thanë se, rreth...

Mariela Shkurta: Veprime te turpshme, qe tregojne haptazi se si funksionon drejtesia ne vend.

Politikë

Mariela Shkurta: Veprime te turpshme, qe tregojne haptazi se si funksionon drejtesia ne vend.

Nga Mariela Shkurta: Veprime te turpshme, qe tregojne haptazi se si funksionon drejtesia ne vend. Sot, bashkeshortit te ministres Xhacka iu sekuestrua trualli, por ish-deputeti i PS vijon te mbetet njeri i...