Sherr në familjen Mbretërore të Spanjës, Mbretëresha dhe Princesha debatojnë në publik

E mërkurë, 04 Prill 2018 17:05

 Në familjen Mbretërore të Spanjës ka  ndodhur një ngjarje e pahijshme,  teksa të ndodhur në Katedralen Palma  në  Majorca ato pozonin për fotografët.

Ka qënë pikërisht  princeshë Letizia ajo që është regjistruar në një moment tensioni, e cila ka tentuar të heqë dorën e Mbretëreshës  Sofia nga supi i njërës prej vajzave të saj.

Në një video të postuar në rrjetet sociale nga të pranishmit, Mbretëreshë Sofia ka marrë dy mbesat e saj për të pozuar, por është ndeshur me reagimin aspak miqësor të vajzës së saj, sjellje në fakt aspak e denjtë për një princeshë.

Në video vihet re edhe reagimi I vajzës së madhe të Princeshës Letizia, e cila heq me forcë duart e të dyjave, duke u ndjerë e bezdisur.

Në sy bie edhe veprimi I Mbretit Felipe Vl, i  cili afrohet drejt tyre për të qetësuar situatën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!