Barack Obama i bën Michelle urimin e veçantë për ditëlindje

Saturday, 18 Janar 2020 09:06

Barack Obama ka qenë dhe mbetet një President që ka lënë gjurmë jo vetëm në Amerikë për edhe në botë. Ai gjithashtu ka dhënë edhe një shembull se si duhet ta duash familjen dhe partnerin që ke në krah.

Dashuria e tij me bashkëshorten, Michelle Obama janë shembulli më i bukur i një çifti modern dhe romantik.

Obama dhe Michelle të bëjnë të besosh se dashuria e vërtetë ekziston. Se sa shumë është i dashuruar në gruan e ti, Obama e ka dëshmuar edhe në urimin që sot ka bërë për ditëlindjen e saj të 56-të.

“Në çdo skenë, ti je ylli im. Michelle Obama, urime ditëlindjen e dashur!”, ka shkruar Barack Obama sipër fotografisë së publikuar në rrjetet sociale.

Modifikuar më Saturday, 18 Janar 2020 09:10

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!