Nuk e pranojnë që janë të dashuruar, këto janë shenjat e zodiakut që fshehin ndjenjat

E mërkurë, 22 Janar 2020 13:14

Shprehja e ndjenjave nuk është përherë e lehtë ama shenjat e mëposhtme të Horoskopit e kanë të vështirë të pranojnë ndjenjat e tyre.

Demi

Demi ka një tendencë të jetë jashtëzakonisht i mbyllur kur bëhet fjalë për emocionet e tij, dhe kjo përfshin edhe veten. Kur një Dem bie në dashuri, kjo ndikon në humorin e tyre, si ndihen fizikisht dhe madje edhe në mendimet e tyre.

Akrepi

Mohimi i Akrepit në të vërtetë vjen nga një vend i vetëdijes së tyre. Ata e dinë që kur bien në dashuri, bien thellë kështu që pretendojnë se personi të cilin duan, nuk është aq i rëndësishëm për ta. Ndërkohë, Akrepi po kursen çdo tekst, çdo mesazh dhe po përpiqet të jetë i lezetshëm ndërsa pret që partneri të postojë diçka.

Dashi

Dashi do të mohojë me kokëfortësi se po bie në dashuri. Ata janë njerëz pasionantë dhe kur bien në dashuri, mund ta luftojnë sa të duan atë ndjenjë, por kjo nuk do ta ndalojë atë që të bëhet më e madhe.

Peshorja

Peshoret përpiqen t’i trajtojnë njerëzit mirë, por kjo forcohet kur dashurohen. Ata do të qeshin me shakatë që personi bën dhe kur nuk janë aq për të qeshur. Por nëse i pyesni nëse po bien në dashuri, ata do ta mohojnë. Peshorja do të pranojë se të respekton por kjo nuk është dashuri, është admirim sipas tyre. Ose të paktën këtë gjë i thonë vetes.

Luani

Luani përpiqet t’i klasifikojë ndjenjat e tij të dashurisë, si diçka që e ndiejnë për të gjithë – dashuria që ndjen për njerëzimin. Nëse është e vërtetë, pse mezi pret t’a shohësh atë më shumë se kushdo tjetër, dhe pse ke nevojën të jesh pranë tij/saj fizikisht dhe emocionalisht në çdo moment të ditës?

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!