Berisha mesazh Ramës:Ndalo terrorin ndaj qytetarëve të Kukësit

Saturday, 31 Mars 2018 19:15

Pas protestës së sotme në rrugën e kombit, ish-kryeministri Berisha i ka bërë thirrje Ramës të largojë fallangat e narkopolicisë për terror drejt Kukësit. Në një postim në facebook Berisha i kërkon të ndalojë terrorin ndaj qytetarëve të Kukësit.

Postimi i plotë

Rama dergon fallangat e narkopolicise per terror drejt Kukesit, i cili i kalli daten narkoshtetit!

Miq, me kete rast duhet ti them dhe njehere Edvinit: ndalo terrorin ndaj qytetareve te Kukesit, hiq urgjent taksen plaçke antikombetare ne “Rrugen e Kombit” dhe largo fallangat e tua nga qyteti, ndalo terrorin ndaj lumjaneve se perndryshe do te pesosh nje 20 shkurt te dyte si ati yt mizor.

Me qytetaret e Kukesit jane mbare shqiptaret. Revolta e tyre do fitoje! sb

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Z berisha tani po ktheme nga kosova edhe pash qe drejt kuksi po shkojn mbi 20 fugona policie per arrestim . Te lutem baj dicka per ate popull qe bani ni heroik !”

Modifikuar më Saturday, 31 Mars 2018 19:26
Login to post comments

Lajmet e fundit

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Politikë

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga...

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

Aktualitet

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

“Kush ka Shëndet, ka Shpresë; Kush ka Shpresë, ka GJITHÇKA” - Thomas Carlyle Të gjithë duam të jetojmë një jetë të shëndetshme dhe nuk na pëlqen të shkojmë në spitale...

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Globi

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Nga Hauke Herffs, BILD Kjo është një ditë që ndoshta nuk do të ndodhë më kurrë.      Funerali shtetëror i Elizabetës II fillon sot në Londër në orën 11:44. Funeral familjar, mega-akt shtetëror...