Video\Dhjetëra furgon policie mësyjnë në Kukës, priten arrestime?

Saturday, 31 Mars 2018 20:18

Një video ku duken dhjetëra furgon policie që mësyjnë në qytetin e Kukësit është shpërndarë në Facebook nga ish kryeministri Berisha.

Vetëm pak më parë kryeministri Rama, paralajmëroi ndëshkime të ashpra për ata që ushtruan dhunë në protestën e sotme në Rrugën e Kombit.

Në profilin e tij në facebook z.Berisha shkruan “Me dhjetra furgona të narkopolicise drejt Kuksit! Shikoni videon e qytetarit dixhital. Sb”

 

Modifikuar më Saturday, 31 Mars 2018 21:39

Video

Login to post comments

Lajmet e fundit

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Politikë

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga...

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

Aktualitet

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

“Kush ka Shëndet, ka Shpresë; Kush ka Shpresë, ka GJITHÇKA” - Thomas Carlyle Të gjithë duam të jetojmë një jetë të shëndetshme dhe nuk na pëlqen të shkojmë në spitale...

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Globi

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Nga Hauke Herffs, BILD Kjo është një ditë që ndoshta nuk do të ndodhë më kurrë.      Funerali shtetëror i Elizabetës II fillon sot në Londër në orën 11:44. Funeral familjar, mega-akt shtetëror...