Berisha:Pjerin Ndreu, narkokryetari monist i Lezhes infekton punonjesit e Bashkise!

E mërkurë, 29 July 2020 12:08

Nga Sali Berisha

Pjerin Ndreu, narkokryetari monist i Lezhes infekton punonjesit e Bashkise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e punonjesit dixhital! sb

Pershndetje zoti Berisha! Dua te denancoj te ju 1 skandal, kryetari bashkis lezhe pjerin ndreu sipas ligjitduhet t ishte mbydh ne shpi se familjari i vet asht me korona virus.Ai nuk asht karantinu po ka vashdu pune perdita ne bashki ku ja ka njit gjith stafit bashkise korona virusin.Siq e shikoji dhe tabela qe pjerini duhet te ishte mbydh deri 26 korrik po ai ka ardh perdit ne pune. Ju lutem doktor anonim se te hekun ne prej pune kta.

Modifikuar më E mërkurë, 29 July 2020 12:10

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BIBERAJ/REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!

Politikë

BIBERAJ/REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!

  REFUZIMI I MERKEL PER EDI RAMEN FUNDI I PALAVDISHEM I "MBESHTETJES NDERKOMBETARE" NDAJ "LIDERIT GLOBAL"!MEQENES EDIN NUK E TAKOI AS KRYETARI I GRUPIT PARLAMENTAR TE CDU/CSU-se ATEHERE AI "TAKOI" NE...

Ish-deputetja e LSI:Në 25 prill shqiptarët do japin përgjigjen e merituar çdokujt që është tallur me ata

Politikë

Ish-deputetja e LSI:Në 25 prill shqiptarët do japin përgjigjen e merituar çdokujt që është tallur me ata

  Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka sjellë në vëmendje një shqetësim të një banori të Tiranës për mungesën e ujit të pijshëm. Përmes një statusi në ‘Facebook’ Kërpaçi thekson se në...

Grabitet dhe dhunohet gjatë natës e moshuara në Gjirokastë

Kronikë

Grabitet dhe dhunohet gjatë natës e moshuara në Gjirokastë

  Një ngjarje e rëndë mesoht se ka ndodhur në Gjirokastër gjatë orëve te fundit. Gjatë natës një e moshuar është grabitur dhe më pas dhunuar në fshatin Palokastër të qytetit të...