Taksa në Rrugën e Kombit/ Dritan Demiraj udhëtova 1072 km në SHBA pa para

Tuesday, 03 Prill 2018 08:51

Dritan Demiraj, ish-ministri i Brendshëm, ka reaguar nëpërmjet një statusi në facebook, në lidhje me taksën në Rrugën e Kombit.

Ai rrëfen se nuk ka paguar asnjë lek edhe pse ka udhëtuar 1072 km në SHBA.  

Statusi i plotë Demiraj:

U nisa sot nga Troy, Michigan per Miami, Florida dhe deri tek hoteli ku po pushoj sonte ne Atlanta, Georgia bera 1072 km ne nje super autostrade e gjitha e re dhe nuk pagova asnje qindarke. 
God bless America and Albanian people.
DD, Ph.D.

 

Modifikuar më Tuesday, 03 Prill 2018 09:22

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi