Petrit Vasili:Ja çfarë thoshte kryemashtruesi Rama për Kushtetutën kur ishte në opozitë!

E mërkurë, 16 September 2020 08:48

Postimi i plotë i nënkryetarit të LSI, Petrit Vasili

Ja çfarë thoshte KryeMashtruesi për Kushtetutën, në vitin 2012, kur ishte ne opozitë! (VIDEO).

Mashtruesi kur ishte në opozitë fliste për parime dhe konsensus, kurse sot në pushtet rrëmben dhe shqyen Kushtetutën vetëm me votat moniste të delenxhinjve të tij në parlament.

Kushdo i blerë, ngado që vjen dhe që vihet në shërbim të këtij mashtruesi, të mendohet shumë, sepse do të bëhet edhe ai pjesë e dosjes së akuzës ndaj të cilës do të përgjigjet deri në një mashtruesi përballë popullit.

Populli mban shënim çdo gjë dhe grushtin e jep të tmerrshëm!!

Shiheni VIDEON, që flet vetë dhe kuptoni gjithçka.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Politikë

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka rezultuar pozitive me COVID-19. Kryebashkiakja e Shkodrës një ditë më parë pas dyshimeve ka bërë tamponin pranë strukturave të shëndetësisë ndërsa në përgjigjen...

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

Globi

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

  Bien shifrat e COVID-19 në Itali. Testimet ditën e sotme kanë qenë 55.800, ndërkohë që gjatë javës u arritën edhe 100 mijë testime.Në 24 orët e fundit në shtetin fqinjë...

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

Globi

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

  Një gjykatë në Minsk, më 16 shtator, dënoi fotoreporterin e Shërbimit bjellorus të Radios Evropa e Lirë Uladz Hrydzin dhe fotografin e pavarur Alyaksandr Vasyukovich me 11 ditë burg, për...