Nesër Foltorja e Mirditës/ Nishani: Privilegj të jesh në këtë kuvendim

Premte, 21 Janar 2022 11:39

 

Ditën e shtunë pritet të mbahet Foltorja e Mirditës.

Takimi do organizohet në Pallatin e Kulturës të qytetit të Rrëshenit.

Ish-presidenti Bujar Nishani ka njoftuar se do jetë në takim, duke theksuar se ky është një privilegj.

“Nesër, 22 janar, ditën e shtunë ora 11:00 do të bashkohem me demokratët dhe patriotët mirditorë në Foltoren e Dr. Berishës.

Privilegj të jesh në kuvendimin e mirditorëve, njerëz të pushkës, penës e këngës.

Mikpritës e bujar ndër shekuj”, shkruan ai.

Login to post comments

Lajmet e fundit

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

Politikë

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

  Komisioni i Rithemelimit ka ngritur padi ndaj kryetarit të Gjykatës së rrethit Gjyqësor Tiranë, Flamur Kapllanit dhe kancelarit Donald Xhelili. Rithemelimi akuzon zyrtarët për “Shpërdorim detyre”. “Në vijim të qëndrimit të bërë...

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

Politikë

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

  Enkelejd Alibeaj vazhdoi farsën presidenciale një ditë më parë, duke arritur kulmin pasi deklaroi se kishte arritur një marrëveshje. E ashtuquajtura marrëveshje, parashikon që opozita të propozojë kandidatë në raundet humbëse...

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

Politikë

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj! Ne fund te estrades se këlyshit te 18 majit, Rripi i pantallonave te Rames do te...