Lëvizja Socialiste për Integrim paralajmëroi të dielën një kallëzim penal ndaj Drejtoreshës së Përgjithshme të Tatimeve e cila përmes…
  Presidenti i Republikës Ilir Meta këtë fundjavë, ka zgjedhur që ta kalojë pranë detit. Ai ka zgjedhur Vlorën Këtë…
  Klaudia Krasnika anëtare e Lëvizjes Socialiste për Integrim është shprehur se të votosh Rilindjen më 25 prill është sikur…
  Pjesë e hetimit penal nga SPAK do jetë sekuestrimi i gjithë dosjeve të tenderimeve të "Nikut" të përmendur në…
  Selencia nxjerr bitum për krejt rrugët e Shqipërisë dhe nuk ka rrugë për vete, kjo është kriminale. Deputeti i…
  Rasti aktual i kryebashkiakut Veliaj, i cili dyshohet se jo vetëm është konfirmuar në një zgjedhje të paligjshme lokale,…
  Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një takim me banorët në njësinë numër 5 në Tiranë, deklaroi se paratë…
  Presidenti Ilir Meta ka reguar përmes një postimi në facebook lidhur me 30 vjetorin e rithemelimit të Komunitetit Mysliman…
    Lideri i Partisë Demokratike Lulzim Basha, i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në “News 24” deklaroi se më…
  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar sot në “Kjo javë” në ‘News24’ se në zgjedhjet e 25…
  “Unë do të jem i pari kryeministër që nuk është arsimuar në komunizëm, që është rritur dhe brumosur me…
  Europarlamentari Lorenzo Cesa ka dalë në skenë në përgjimet e antimafias italiane si personi që koordinon ndërhyrjet e nevojshme…

Lajmet e fundit

Vrasje në Durrës, 32-vjeçari qëllohet me breshëri kallashnikovi gjatë konfliktit

Kronikë

Vrasje në Durrës, 32-vjeçari qëllohet me breshëri kallashnikovi gjatë konfliktit

    DURRËS Policia njofton se një vrasje me armë zjarri ka ndodhur sot pasdite në lagjen numër 16 në Durrës.   Sipas policisë, 32-vjeçari Edmir Bregu me emër të ndryshuar në Ilir Kuçi ...

Dita Ndërkombëtare e Edukimit, Xhixho: LSI trajtim të barabartë ndaj të rinjve. Qeveria Rama nuk ka politika stimuluese

Politikë

Dita Ndërkombëtare e Edukimit, Xhixho: LSI trajtim të barabartë ndaj të rinjve. Qeveria Rama nuk ka politika stimuluese

  Ish-deputetja dhe nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho në Ditën Ndërkombëtare të Edukimit, përcjell ndër të tjera një mesazh sensibilizues e shpresëdhënës, veçanërisht për gratë dhe vajzat. ””M’u desh shumë kohë...

LSI kallëzim penal ndaj drejtoreshës së Tatimeve, Shehaj: Biznesi i saj veprime antiligjore në disa institucione shtetërore

Politikë

LSI kallëzim penal ndaj drejtoreshës së Tatimeve, Shehaj: Biznesi i saj veprime antiligjore në disa institucione shtetërore

  Lëvizja Socialiste për Integrim paralajmëroi të dielën një kallëzim penal ndaj Drejtoreshës së Përgjithshme të Tatimeve e cila përmes biznesit të saj kryente veprime antiligjore në disa institucione shtetërore. Në...