Të gjithë duan të kontribuojnë dhe duan të bëhen pjesë e ndryshimit dhe fitores se koalicionit “Bashke Fitojme”me 14…
📌 Paskuqan Falenderoj qytetetarët e Paskuqanit për mbështetjen e jashtëzakonshme që më kanë dhënë këto ditë. Puna juaj e palodhshme…
“Unë si Steve Jobs, do të jetë një rikthim i madh”, ky është titulli i “La Gazzetta del Mezzogiorno” e…
  Kryetari demokrat, Sali Berisha, doli me një reagim pasi kryeministri shqiptar, Edi Rama ndërhyri në zgjedhjet presidenciale në Turqi,…
Nga Harry Bajraktari   Zgjedhjet e ardhshme vendore të 14 majit, në Shqipëri, janë ndër më të rëndësishmet në historinë…
Kryetari i PD, Sali Berisha deklaron se Edi Rama do dënohet aq sa ish-zyrtari i FBI, Charles McGonigal në SHBA.…
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta komentoi në "Çim Peka Live" projektin e Belind Këlliçin për Tiranën. Meta tha…
    I ftuar në emisionin Çim Peka Live ishte i ftuar  kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta. Meta…
    Kryetari i PD, Sali Berisha akuzoi nga Gjirokastra kryeministrin Edi Rama se ka frikë nga debati.  Berisha denoncoi se…
      Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta gjatë bisedës në studion e ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI…
Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha kërkoi thirrjen e seancës plenare, këtë të enjte, për të miratuar ligjin për rritjen…
    Kryetari demokrat, Sali Berisha, sfidoi kryeministrin Edi Rama që të mbledhë të enjten parlamentin për të votuar për…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...