×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

vetëm idiotësi kryeministrore” Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili me anë të një postimi ka reaguar ashpër kundër…
Deputeti i Partisë Demokratike, Dashamir Shehi, ndodhej sot gjatë protestës së biznesit të vogël te “Tregu Elektrik” në Tiranë. Në…
Gjatë protestës së zhvilluar sot nga biznesi i vogël, shumë tregtarë kanë folur për mediat duke shprehur kështu mllefin dhe…
Zëri i Amerikës ka shkruar për protestën e sotme të biznesit të vogël, i cili mbylli dyert e shitoreve të…
“Bujqësi e latifondistëve”, kështu e ka përcaktuar deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Edmond Panariti idenë e qeverisë që bujqësia…
 Në zonat rurale të Kukësit fermerët i janë rikthyer parmendës. Kostoja e lartë e mbjelljeve të pranverës i kthen ata…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar ditën e sotme pas protestës që bëri biznesi i vogël, pasi futjes në…
Deputeti i LSI-së, Endrit Braimllari në një prononcim për “BalkanWeb” ka sqaruar incidentin ku u bë pjesë gjatë mbështetjes që ai dhe…
Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, shprehet se situata e rëndë ekonomike dhe sociale në vend ka krijuar një zemërim të…
Kryetari i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, në një reagim në rrjetin social “Facebook” ka reaguar…
      Revolta ka arritur kulmin. Tregtarët nuk durojnë dot më pas vendimt më të fundit të qeverisë për…
Teksa tregjet kryesore në kryeqytet kanë ulur qepenat në shenjë proteste ndaj përfshirjes në skemën e TVSH-së, deputeti demokrat Flamur…

Lajmet e fundit

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Politikë

Del përgjigjja e tamponit/Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi konfirmohet pozitive me Covid 19

Kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka rezultuar pozitive me COVID-19. Kryebashkiakja e Shkodrës një ditë më parë pas dyshimeve ka bërë tamponin pranë strukturave të shëndetësisë ndërsa në përgjigjen...

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

Globi

Ulet numri i rasteve të reja me COVID-19 në Itali, 17 të vdekur në 24 orët e fundit

  Bien shifrat e COVID-19 në Itali. Testimet ditën e sotme kanë qenë 55.800, ndërkohë që gjatë javës u arritën edhe 100 mijë testime.Në 24 orët e fundit në shtetin fqinjë...

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

Globi

Protestat në Bjellorusi/Ja imazhet e fiksuara nga fotografi i arrestuar nga regjimi bjellorus

  Një gjykatë në Minsk, më 16 shtator, dënoi fotoreporterin e Shërbimit bjellorus të Radios Evropa e Lirë Uladz Hrydzin dhe fotografin e pavarur Alyaksandr Vasyukovich me 11 ditë burg, për...