×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Deputetja e PS-së, Klotilda Ferhati, ka pranuar në emisionin “Opinion” se, taksa e vendosur nga qeveria në Rrugën e Kombit…
Dritan Demiraj, ish-ministri i Brendshëm, ka reaguar nëpërmjet një statusi në facebook, në lidhje me taksën në Rrugën e Kombit.…
Kryeministri Rama ka vendosur të thyejë “marrveshjen” e heshtur me LSI-në për të mbajtur në punë njerëz të partisë së…
Pritet një tjetër lëvizje nga ana e opozitës, pasi ditën e sotme në orën 18:00, kreu I PD do të…
Deputeti i PD Klevis Balliu, ka reaguar ashpër në një status të tij në facebook. Ai u ka bërë thirrje…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në përkujtimin e ngjarjes së 2 prillit 1991, në Shkodër ku mbetën të vrarë…
Strategjia për taksimin e rrugëve në Shqipëri parashikon bërjen e kalimit me pagesë thuajse në të gjitha akset kryesore të…
Në tre muajt e parë të vitit (nga 3 janari deri në 30 mars) kanë kaluar në status pasiv 3652…
Zbardhen pamje të regjistruara nga kamerat e sigurisë të terrorit të ushtruar nga policia gjatë natës në Kukës. Një video…
Avokati Spartak Ngjela ka reagur në facebook, pas protestave të fundit të qytetarëve që kërkojnë lirimin e protestuesve të djeshëm…
Vijon protesta përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës, ku po mbahen të arrestuar protestuesit e djeshëm në Rrugën e Kombit.…
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reagur për arrestimet e protestuesve së ditës së djeshme në Rrugën e Kombit, duke…

Lajmet e fundit

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Politikë

Rinia në mbështetje të folëtores së Sali Berishës.

Dje ,Ish-kryeministri Sali Berisha ka nisur bashkebisedimin me qytetarët dhe anëtarët e PD-së, ku e gjithe salla e priti me mjaft entuziazem dhe  brohoriste me te madhe emrin e doktorit...

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

Aktualitet

Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti në orët e para të mëngjesit

  Lëkundet veriu i Shqipërisë! Tre goditje tërmeti janë ndjerë në orët e para të mëngjesit të sotëm.   Sipas Institutit të Gjeoshkencave, lëkundja e parë ka qenë në orën 04:19 minuta të...

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

Aktualitet

Qytetarët afganë në Shqipëri: Duam të shkojmë në SHBA

  Rreth 700 refugjatë afganë kanë mbërritur deri tani në Shqipëri, që prej 27 gushtit kur mbërriti grupi i parë. Disa prej tyre, ish zyrtarë të qeverisë së rrëzuar në Afganistan...