×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Deputeti i Partisë Demokratike Romeo Gurakuqi ka reaguar dje sa i përket mungesës së investimeve në Shkodër dhe Veriun e…
Ish-Kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka dënuar edhe një herë vrasjen e 27 vjeçarit Enea Ftoi i…
Deputetët e Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj dhe Ervin Salianji së bashku me këshilltarin ligjor Gazmend Bardhi janë thirrur të paraqiten…
Ministrat e Ramës dhe sekretari i përgjithshëm i kësaj partie, Taulat Balla, kanë filluar procesin sovjetik të “llogaridhënies”, sipas parimit…
Partia Demokratike ka reaguar sa i përket mbledhjes së të dhënave për prindërit nga institucionet shtetërore kryesisht nga ministria e…
30 punonjësve të ISKSH-së u është thënë për t’u larguar nga puna me justifikimin e shkurtimit të stafit, por nga…
Nga Bujar VRETO Sot me njoftuan për një panair qe zhvillohej ne zonën e Fushestudes me prodhimet bio te vendasve,…
Ish-kryeministri Sali Berisha ngre dyshime se Agron Xhafaj mund të ketë ikur në Itali për të shpëtuar pasurinë e tij.…
“Investimet zero në zonat rurale të Tiranës, Veliaj vetëm propadandë!” Është ky reagimi i zëdhënëses së PD-së, Ina Zhupa, sipas…
Partia Demokratike dhe partitë e tjera të opozitare kanë vendosur që në 26 maj të zhvillojnë një protestë në bulevardin…
Rrjeti më i madh televiziv gjerman ZDF i ka kushtuar një reportazh Shqipërisë, ku përshkruan mbytjen e vendit nga plehrat.…
Nga Reshat Kripa “Njeriui  ri”, një term i shpikur nga propaganda komuniste. Kush ishte “Njeriu i ri” i krijuar nga…

Lajmet e fundit

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Politikë

Të gjitha detajet nga dasma më e përfolur, Armina dhe Shkëlzeni i japin sonte fund beqarisë

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha sonte kurorëzojnë historinë e tyre në martesë. 25 shtatori do të mbahet mend gjatë. Gjithçka nisi rastësisht, ndërsa sonte kur plotësohet rreth një dekadë nga...

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

Aktualitet

“Gold” si Fjoralba/ Trajtohuni me SIGAL në spitalet më të mira të botës, Karta unike e Shëndetit, tashmë blihet edhe Online

“Kush ka Shëndet, ka Shpresë; Kush ka Shpresë, ka GJITHÇKA” - Thomas Carlyle Të gjithë duam të jetojmë një jetë të shëndetshme dhe nuk na pëlqen të shkojmë në spitale...

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Globi

Kjo është lamtumira më e madhe që ka parë bota ndonjëherë

Nga Hauke Herffs, BILD Kjo është një ditë që ndoshta nuk do të ndodhë më kurrë.      Funerali shtetëror i Elizabetës II fillon sot në Londër në orën 11:44. Funeral familjar, mega-akt shtetëror...