×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një foto me dixhiturën e mëposhtme: Foto lajm: Taulant Bego/Jaris me bosin e…
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, nëpërmjet një postimi në Facebook ka prezantuar edhe njëherë pikat kryesore të paketës antimafia.…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, gjatë vizitës së tij në qytetin e Skraparit, ka bërë apel që të përkujdesemi më…
Ish-Kryeministria Sali Berisha ka publikuar një denoncim të një qytetareje e cila kallëzon zhdukjen e bashkëshortit të saj prej 6…
Albana Vokshi, Kryetarja e Lidhjes Demokratike të Gruas, mori pjesë në Akademinë e Forumit të Grave të Partisë Popullore Europiane…
Nga Petrit Vasili. 1.Rilindja nuk eshte ajo, qe qeveris ne asnje moment punet e shtetit,por mafia qeveris shtetin dhe pushtetin.…
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, zhvilloi një takim me strukturat e LSI-së në qytetin e Kuçovës. Gjatë…
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka udhëtuar të shtunën drejt fshatit Prishtë të Skraparit, ku më shumë se për të kaluar një…
  Nga Ylli Manjani. Me aktor apo me personazhe realë, nuk është ky thebi! Nëse vërtetë një aktor ka luajtur…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë shqetësimin e një qytetari për daljen hapur të krimit nëpër rrugët e vendit. Konkretisht bëhet…
Pak ditë më parë ishte  ekspertiza e kryer në Angli ajo që vërtetoi se në videon e paraqitur nga PD…
Opozita kërkon largimin e Taulant Ballës nga Delegacioni Parlamentar i Stabilizim Asociimit: Shoqërohet me trafikantë droge dhe mbron përdhunues me…

Lajmet e fundit

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

Politikë

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

  80% e fëmijëve në moshë çerdheje dhe kopshti në Bashkinë e Tiranës nuk gjejnë dot një vend në strukturat publike. Prindërit rrëfejnë se pranimi i fëmijëve kryhet përmes procedurave diskriminuese...

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...