×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian Knut Fleckenstein thotë se do të zhvillojë një takim me kreun e opozitës Lulzim…
Këshilli i ministrave të BE-së dhe përfaqësuesit nga vendet e Ballkanit Perëndimor ranë dakord në Vjenë (13.09) për zgjerimin e…
Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka reaguar pas vendimit të Prokurorisë, e cila kërkoi arrestimin e Albert…
Rezultatet e prokurorisë për përgjimin e Agron Xhafajt ishin pikërisht ato që priste qeveria. Zëri në përgjime nuk ishte i…
Nënkryetari i PD, Edi Paloka vlerëson se vrasja në Bllok, tregon se për c ‘nivel sigurie mund të flasim në…
Kreu i Partisë Demokratike, ka publikuar një Video ku tregon se si partneriteti Publik Privat dhe konçensionet korruptive të qeverisë…
Deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Nasip Naço, gjatë takimit me strukturat e LSI-së në Berat, ka deklaruar se gjendja…
Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, përmes një postimi në Facebook rendit të gjitha skandalet e qeverisë Rama.…
Kryetari i partisë demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas vendimit të prokurorisë për të lënë në burg  Albert Veliun, i…
Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar arrest me burg për Albert Veliun, të quajtur ndryshe ‘’Babalja”. Veliu është personi…
Deputetja demokrate Oriola Pampuri, ishte në familjen me 6 antarw  të Arben Hysenajt në Babrru të Tiranës, e cila jeton…
Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri doli ditën e sotme në foltoren e selisë blu, duke theksuar se prej 11 ditësh,…

Lajmet e fundit

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...

Pallati në ndërtim ku kreu vetëvrasjen Ibro, koha kur ndodhi ende nuk dihet

Kronikë

Pallati në ndërtim ku kreu vetëvrasjen Ibro, koha kur ndodhi ende nuk dihet

  Policia ka zbarkuar paraditen e kësaj të shtune pranë një pallati në ndërtim tek ish-stacioni i trenit, pranë Dispanscerisë së Tiranës, ku është gjetur pa jetë, me shumë gjasa i hedhur...