Nisur nga situata e patronazhit që Partia Socialiste u ka vënë çdo qytetari për të mësuar preferencën për votën…
  Strukturat e PS po zbrazen çdo ditë , pasi socialistët e ndershëm, të zhgënjyer kanë vendosur t'i bashkohen Partisë…
  Ish kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka shpërndarë një foto miqësore në rrjetin social Facebook me presidentin Shqiptarë Ilir…
  Presidenti Ilir Meta ka bërë një deklaratë të fortë gjatë konferencës së mbrëmjes së sotme ndaj kandidatit të Partisë…
  Presidenti Ilir Meta ka folur mjaft i shqetësuar mbrëmjen e sotme për patronazhistët e PS-së, që sipas Metës nuk…
  Një thirrje të veccantë për ata që kanë qëndruar indiferentë. Nuk mund ta humbisni këtë mundësi. Mos harroni që…
  Presidenti i vendit i ka quajtur fuksa patronazhistët e Partisë Socialiste që u bënë të njohur pas skandalit me…
Të gjithë bashkë në 25 prill duhet të ushtrojmë të drejtën themelore dhe detyrimin për 100 vitet e ardhshme. Atdheu…
  Kryetari i PD-së Lulzim Basha nga Laçi, në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, deklaroi se…
Presidenti Ilir Meta ka publikuar një video, ku të rinjtë bëjnë thirrje ndaj qytetarëve që të mos shesin votën. Të…
  Lëvizja Socialiste për Integrim ka zhvilluar mitingun e saj përmbyllës në qarkun e Fierit. Megjithëse një kohë me shi,…

Lajmet e fundit

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

Politikë

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

  Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi pasditen e së dielës në Durrës një takim madhështor me kandidatët e saj në Qarkun e Durrësit. Me mijëra qytetarë kishin dalë në rrugët e qytetit...

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

Politikë

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

  Strukturat e PS po zbrazen çdo ditë , pasi socialistët e ndershëm, të zhgënjyer kanë vendosur t'i bashkohen Partisë DemokratikeArdit Kertusha dhe Serjan Mazreku dy ish aktivistët e rëndësishëm të...

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...