Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth zyrtarisht… single, finalizojnë divorcin

E mërkurë, 29 Janar 2020 11:14

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë finalizuar praktikat e divorcit të paraqitura 5 muaj më parë në gjykatë dhe tani janë zyrtarisht beqar. Cifti i aktorëve u nda në gusht të 2019 pasi popstari u pa në bordin e një yahti me ish bashkëshorten e Brody Jenner, Kaitlyn Carter.

13 muaj nga martesa e tyre, Miley 27 vjeç dhe Liam 30, janë sërish dy njerëz të lirë. Në të vërtetë të dy tashme kanë lidhje të reja dashurie. Këngëtarja e ‘Wrecking Ball’ është fejuar prej disa muajsh me Cody Simpson, artist australian, ndërsa aktori i ‘Hunger Games’ është në një lidhje me modelen Gabriella Brooks.

Burime pranë Miley thonë që këngëtarja është shumë e lumtur me Cody dhe që të dy kanë kaluar një Krishtlindje të mrekullueshme me familjen e tij. Ndërsa për sa i takon Liam, i cili është parë shpesh herë me bukuroshen Gabriella Brooks, gjërat janë ndryshe: “Liamit i mungon shumë Miley.

Ai do ta dojë gjithmonë atë. Cifti është ndarë sepse Liam ka kuptuar që martesa e tyre nuk mund të ishte tradicionale. Ka qenë shumë e vështirë për të, por edhe për Miley martesa e tyre nuk ka funksionuar. Të dy donin të jetonin jetën e tyre në mënyra të ndryshme’, duke ju referuar intervistave të miqve të aktorit dhënë për revistën Hollywood Life.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Politikë

Klement Çela iu ben thirrje demokrateve:Me 11 DHJETOR duhet të jenë në Kuvendin Kombëtar të PD si e vetmja rrugë për ekzistencën e PD

Të nderuar demokratë,Të nderuar qytetar të Lushnjes,Fort të dashur bashkëudhëtarët e mi në misionin e gjatë opozitar të Grupseksionit Karbunarë e Madhe! Sot,Partia Demomratike thuhet që:"Ndodhet në ditë të vështira?! Unë mendoj...

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

Globi

Ceremonia e largimit të Angela Merkel, paradë, muzikë klasike dhe mbajtje pishtarësh

  Angela Merkel javën e ardhshme do të largohet nga detyra si kancelare e Gjermanisë. Mbrëmjen e sotme pritet që të mbahet një ceremoni ushtarake me muzikë për nder të saj. Sipas...

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

Politikë

Qytetari-Berishës: Je burrë krenar që duhet të prijë, do jemi ortek që do përmbysim regjimin

  Një prej qytetarëve të pranishëm në Foltoren e Sali Berishës në Bajram Curri në Tropojë, foli për situatën aktuale që po kalon vendi. Qytetari theksoi se Berisha është një burrë krenar...