Jake Paul fyen Zayn, Gigi nuk përmbahet me komentet (FOTO)

Hënë, 24 February 2020 17:45

Mbrëmjen e djeshme, Jake dhe Zayn ishin në Las Vegas për të ndjekur një ndeshje boksi dhe mesa duket kanë debatuar për diçka. Megjithëse ende nuk e dimë se çfarë kanë thënë, një status i Youtuber-it në Twitter ka lënë të kuptohet se biseda nuk ka qenë aspak miqësore:

“Gati sa nuk u zura me Zane nga 1 Direction sepse është thjeshtë një djalë i vogël, me një sjellje të keqe, që më tha të zhdukesha, ndërkohë që unë po tregohesha i sjellshëm me të… E di që po e lexon këtë, mos u acaro se përfundove vetëm në dhomën e hotelit…”- ka shkruar Paul ndër të tjera, ku vihet re dhe se emrin e këngëtarit e ka vënë qëllimisht gabim.

Zayn nuk nuk ju përgjigj këtij statusi, megjithatë në “mbrojtje” të tij doli partnerja, Gigi Hadid, e cila shkruajti:

“Sepse ndoshta nuk i intereson që të qëndrojë me ty dhe me grupin e lodhur të Youtubers-ave..? Shkoi vetëm në shtëpi me miqtë e tij të ngushtë, si një person i respektueshëm sepse më ka mua zemër. I pa ndikuar nga fytyra jote e shëmtuar..”

https://www.news31.al/wp-content/uploads/2020/02/jake-300x278.jpg 300w, https://www.news31.al/wp-content/uploads/2020/02/jake-768x711.jpg 768w, https://www.news31.al/wp-content/uploads/2020/02/jake-545x505.jpg 545w" alt="" width="495" height="458" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 19.2px; vertical-align: baseline; background: rgb(255, 255, 255); max-width: 100%; height: auto; color: rgb(31, 31, 31); font-family: "PT Serif", serif; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;">

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!