Çmendet Bajerni, gati 90 milionë euro për zëvendësuesin e Manuel Nojerit

Saturday, 28 Mars 2020 12:31

Prej kohësh qarkullojnë lajme se Manuel Nojer do të largohet nga Bajerni në merkaton e verës, ku ai luan prej vitit 2011.

Pikërisht për këtë arsye drejtuesit bavarezë i janë futur punës dhe po shikojnë për një zëvendësues, që t’ia besojnë portën sezonin e ardhshëm.

Sipas asaj që shkruan “Daily Mail”, Bajerni pëlqen shumë portierin tjetër gjerman, Mark-Andre Ter Shtegen, i cili luan te Barcelona.

Madje thuhet se kampionët e Gjermanisë kanë gati 90 milionë euro për të marrë shërbimet e gardianit katalanas, pikërisht aq sa kërkojnë spanjollët për ta lënë të lirë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër në Lezhë

Kronikë

Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër në Lezhë

  Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër të Lezhhës. Edhe pse nga forcat zjarfikëse është tentuar të ndërpritet vijimi i tij, ka qenë e pamundur, madje duke...

Manjani:Rama ndau popullin nga Perëndimi, kurse fryma do merret me leje nga shteti

Politikë

Manjani:Rama ndau popullin nga Perëndimi, kurse fryma do merret me leje nga shteti

  Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një arsyetimi të detajuar për qeverinë ”Rama 2”, ka renditur disa arsye për ata shqiptarë që sipas tij, ende besojnë dhe votojnë për Edi...

”Ora News” e gjithë shqiptarëve,qytetari:Shteti po bën sjellje diktatoriale

Politikë

”Ora News” e gjithë shqiptarëve,qytetari:Shteti po bën sjellje diktatoriale

  Një qytetar tjetër ka marrë në telefon në emisionin “Ora Juaj” dhe është shprehur se është i privilegjuar që ndjek një media si Ora News dhe ky televizion nuk është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!