Basketbollisti i NBA shërohet nga Koronavirusi

Hënë, 30 Mars 2020 09:00

Ylli i Boston Celtics, Marcus Smart, i cili testoi pozitiv për COVID-19 dy javë më parë, është shëruar plotësisht.
“I lirë nga Koronavirus që nga dy ditë më parë. Shëruar nga Dempartamenti i Shëndetësisë. Faleminderit për mendimet dhe lutjet e të gjithëve dhe unë po bëj të njëjtën gjë për të gjithë që janë prekur nga kjo. Qëndroni të sigurt dhe rrini së bashku. Shumë dashuri!”, shkroi Smart në Twitter.

Kujtojmë se edhe Rudy Gobert e Donovan Mitchell janë shëruar, pasi Gobert ishte lojtari i parë i NBA që rezultoi pozitiv me virusin vdekjeprurës.

Modifikuar më Hënë, 30 Mars 2020 09:02

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër në Lezhë

Kronikë

Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër në Lezhë

  Një vatër e re zjarri rrezikon banesat e Rrethit të Epër të Lezhhës. Edhe pse nga forcat zjarfikëse është tentuar të ndërpritet vijimi i tij, ka qenë e pamundur, madje duke...

Manjani:Rama ndau popullin nga Perëndimi, kurse fryma do merret me leje nga shteti

Politikë

Manjani:Rama ndau popullin nga Perëndimi, kurse fryma do merret me leje nga shteti

  Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një arsyetimi të detajuar për qeverinë ”Rama 2”, ka renditur disa arsye për ata shqiptarë që sipas tij, ende besojnë dhe votojnë për Edi...

”Ora News” e gjithë shqiptarëve,qytetari:Shteti po bën sjellje diktatoriale

Politikë

”Ora News” e gjithë shqiptarëve,qytetari:Shteti po bën sjellje diktatoriale

  Një qytetar tjetër ka marrë në telefon në emisionin “Ora Juaj” dhe është shprehur se është i privilegjuar që ndjek një media si Ora News dhe ky televizion nuk është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!