Gjermania merr lajmin më të mirë për këtë botëror

E mërkurë, 28 Mars 2018 16:20

Emanuel Neuer i rikthehet sërisht fushës së blertë pas dëmtimit të dytë që pësoi në këmbën e majtë. Deri para pak kohësh ishte aluduar se Neuer nuk do të ishte pjesë e këtij botërori.

Ylli 31 vjecar i Mynches iu nënshtrua një operacioni dhe bëri të gjitha trajtimet e nevojshme pas frakturës që pësoi në shtator.Kontrollet e fundit të Neuer rezultuan pozitive duke i mundësuar atij rikthimin në stërvitjet e Bayer-it.

Ishte klubi bavarez ai i cili bëri publike rikthimin e Neuer në një postim në rrjetet sociale , duke i dhënë një shpresë të madhe për botërorin.

Para pak ditësh në një intervistë gardiani tha se do të vazhdoj stërvitjen me Bayren Mynchen që të jetë ne formë më të përkryer për botërorin.

Modifikuar më Diel, 01 Prill 2018 12:08

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!