Përgatiti ekipi anti-COVID i HEDA Albania* Një pacient 25 vjeç në Nevada të ShBA është konfirmuar si rast ri-infektimi…
  By HedaIn Emergjenca Covid-19Ekipi i zgjeruar i HEDA Albania* sjell për të gjithë profesionistët shqipfolës përditësimin e 8-të shkencor…
Këshilltari për Siguri Shtetërore në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Robert O’Brien, ka thënë se Kosova dhe Serbia kanë bërë…
  Një 65-vjeçar, i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, i dha fund jetës mbrëmjen e djeshme duke u…
Shqipëria renditet e treta në Europë për nivelin më të lartë të viktimave nga vrasjet në raport me popullsinë, pas…
  Një studim i publikuar në rrjetin JAMA Network Open, zbuloi prova të kalimit të koronavirusit gjatë një fluturimi katër-orësh…
  Prof As. Dr. Osman Metalla – Tema e zgjerimit te detit territorial te Greqisë nga 6-12 milje është bërë…
Steroidët e lirë mund të shpëtojnë jetën e pacientëve që janë të sëmurë rëndë me Covid-19. Rezultatet e reja, të…
Një tjetër ngjarje e rëndë sapo është raportuar nga Spitali Covid-2 Shefqet Ndroqi. Mësohet se një pacient me koronavirus është…
SYRI TV Përmes një skeme të pastër mafioze, e cila është ndërtuar dhe ideuar që me ardhjen e Rilindjes në…
Ambasada Gjermane Tiranë ka sqaruar edhe një herë detaje për shtetasit shqiptarë që udhëtojnë drejt Gjermanisë, lidhur me situatën nga…
Ish-deputeti demokrat, Luciano Boçi, ka denoncuar nëpërmjet një foto, torturën që heqin njerëzit në temperatura shumë të larta, për të…

Lajmet e fundit

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Politikë

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën. Shehaj thtoë se Shqipërisë po i ikin djemtë dhe vajzat më të mira...

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

Politikë

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

  Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka zhvilluar një takim me qytetarët në njësinë 5. Gjosha thotë se me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do...

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

Politikë

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

  Ish-deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi është takuar me të rinj në qytetin e Durrësit, nga ku jep edhe një mesazh. Kërpaçi shkruan se qeverisja e rilindjes e trajton qytetin e...