Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta gjatë takimi me kryesinë është shprehur se duhet që të përgatiten për opozitarizëm.…
  Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar pas publikimit të sloganit të një partie politike në zgjedhjet në Slloveni, në…
  Kryetari demokrat, Sali Berisha, tha se dokumentet faktojnë krimin monstruoz elektoral më 14 maj në Shqipëri. Gjatë një deklarate…
Pas publikimit të pamjeve të takimit Basha-Balla më 3 dhjetor në banesën e një prej bashkëpunëtoreve të Lulzim Bashës, Bashka…
  Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka postuar në faqen e tij në Facebook një mesazh video në të…
  Ilir Meta i ka përshëndetur qytetarët shqiptarë sot nga bjeshkët e Sharrit, ku ka vendosur të kalojë fundjavën. "Mirëmëngjes…
Kryetari demokrat, Sali Berisha, deklaroi në konferencën e fundjavës së gjatë këtyre zgjedhjeve, bandat dhe policia u shkrinë në një.…
  Kryetari demokrat, Sali Berisha, tha sot se administrata publike u shndërrua në një polici politike e procesit elektoral. “Ky…
  Kryetari demokrat, Sali Berisha, tha në përvjetorin e Revoltës së Spaçit, se në vend është rivendosur një diktaturë tjetër,…
  Kryetari demokrat, Sali Berisha, tha sot në konferencën e organizuar me rastin e 50-vjetorit të Revoltës së Spaçit, se…
  Për analistin Armand Shkullaku, Sali Berisha është politikani kryesor i opozitës. Duke folur në ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI…
Kohezioni i tij do te ishte nje hap pozitiv, i nevojshem!“Doreheqja” e misionarit te percarjes, atij qe vetem perjashtoi deputete,…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...