×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani me anë të një postimi në ‘Facebook’ ka parashtruar disa çështje që sipas tij mund…
Një vit më parë gjatë qëndrimit në fshatin Zerqan të Dibrës, kryeminstri Edi Rama i premtoi fermerëve atje se do…
Zhvillimet e vrullshme të orëve të fundit, kanë nxjerrë jashtë kontrolli edhe Edi Ramën I cili ka nisur kërcënimet direkte…
Deputeti i PD-së, Gent Strazimiri, ka reaguar në një postimi në rrjetet sociale pas daljes në skenë sërish të Taulant…
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, zhvilloi sot një takim me Drejtorin e Përgjithshëm të Zgjerimit në Komisionin…
Në Shqipëri, çështja e audiopërgjimit që implikonte vëllain e ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, duket se mori një rrjedhë të…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar dhënien e një grade madhore për Nazmi Cahanin, me detyrë Komandant i Komandës…
Kreu i PD-së Lulzim Basha nga selia blu ka akuzuar Edi Ramën, Fatmir Xhafajn, Arta Markun, Taulant Ballën e të…
Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar ndaj audio-përgjimit të publikuar mbrëmë në të cilin implikohen figura kyçe të shtetit dhe qeverisë,…
NGA SALI BERISHA Pjerini vdes per trafikantet Ata kane para shume! Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb…
Kreu i Grupit të PS-së, Taulant Balla, duket se është i përfshirë në shumë ngjarje, dhe ngjarje jo të vogla,…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot në një takim Drejtorin e Përgjithshëm për Politikën e Fqinjësisë dhe Negociatat e…

Lajmet e fundit

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...

Pallati në ndërtim ku kreu vetëvrasjen Ibro, koha kur ndodhi ende nuk dihet

Kronikë

Pallati në ndërtim ku kreu vetëvrasjen Ibro, koha kur ndodhi ende nuk dihet

  Policia ka zbarkuar paraditen e kësaj të shtune pranë një pallati në ndërtim tek ish-stacioni i trenit, pranë Dispanscerisë së Tiranës, ku është gjetur pa jetë, me shumë gjasa i hedhur...