×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Ka reaguar në lidhje me taksën në Rrugën e Kombit një tjetër parti politike. Bëhet fjalë për PDIU e cila…
Deputetja e LSI, Klajda Gjosha tha se prezenca e opozitës në protestën e djeshme ishte për të mos përsëritur atë…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka dalë sot në krah të disa prej protestuesve të liruar dy ditë më…
Kreu i Komisionit hetimor “Tahiri”, Edi Paloka, ka identifikuar institucionin e parë që po zvarrit punën. Ai është Shërbimi Informativ…
Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, kërkon nga ambasadori Donald Lu që të flasë me emra, për personat…
‘Falënderoj ata që ndërtuan Rrugën e Kombit. Për tarifat vlerësimi im është që janë shumë të larta. Për banorët atje…
Ish Presidenti Bujar Nishani,ka reagur për protestën e qytetarëve kuksian në lidhje me taksën në Rrugën e Kombit. Nëpërmjet një…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ka konsideruar si tepër legjitime protestat e qytetarëve të Kukësit dhe se është e…
Kukësianët nuk i besojnë asnjë ‘keqardhjeje’ të Ramës. Por të vendosur do të vijojnë me protestat e tyre deri në…
Ish kryeministri Sali Berisha, ka postuar përsëri  një video nga arrestimet në mes të natës të protestuesve në Rrugën e…
Presidenti Ilir Meta foli në aktivitetin e themelimit të “Aleancës Kombëtare të Studentëve Senator”. Ai kërkon një fuqizim të shoqërisë…
Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së pati një komunikim me mediat ku ka shprehur qëndrimin ndaj vendimit që dha Byroja…

Lajmet e fundit

Vdes Andreas Brehme, futbollisti që shënoi golin e fitores së Gjermanisë në finalen e Botërorit 1990

Kronikë

Vdes Andreas Brehme, futbollisti që shënoi golin e fitores së Gjermanisë në finalen e Botërorit 1990

Gjermania e futbollit ka humbur një kampion bote.   Ka vdekur njeriu që ndihmoi të fitojë Kupën e Botës në finalen e vitit 1990 kundër Argjentinës në Romë, Andreas Brehme.  Kampioni i botës...

Eda Grimci: Bashkë jemi të pandalshëm…

Politikë

Eda Grimci: Bashkë jemi të pandalshëm…

Mbledhje kryesie Dega, 9, Tiranë Bashke jemi te pandalshem…Edvin dil na prit para Kryeministrise se kryehajduterise , se po vijme…

Partia Demokratike Dega 16:  Bashkë kundër keqqeverisjes së Edi Ramës!

Politikë

Partia Demokratike Dega 16: Bashkë kundër keqqeverisjes së Edi Ramës!

Partia Demokratike Dega 16: Bashkë kundër keqqeverisjes së Edi Ramës! Dega 16 fton qytetarët të reagojnë dhe të na bashkohen në protestën e 20 Shkurtit. Në takimet me qytetarë dhe bizneset e...