Spektakël pafund dhe me rezultate të papritura ishin ndeshjet e para të çerekfinaleve të “Champions League” por si gjithmonë futbollistët…
Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi do të luftojnë në tre muajt e ardhshëm që ta mbyllë sa më mirë sezonin,…
Egjiptiani Mohamed Salah ishte njëri prej faktorëve kryesorë që Liverpooli fitoi ndeshjen kundër Manchester Cityt në çerekfinalen e parë të…
Ekipi kombëtar i femrave ka barazuar në sfidën e rradhës ndaj Polonisë, ndeshje e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Botëror…
Së fundmi gjërat nuk po shkojnë aspak mirë për futbollistin shqiptar që luan me Bolonjën, Blerim Xhemailin. Mesfushori i cili…
Egjiptiani ishte njëri prej faktorëve kryesorë se pse Liverpool fitoi ndeshjen kundër Cityt në çerekfinalen e parë të Ligës së…
Paul Pogba ka mundur të kalojë në Manchester City gjatë afatit të janar Këtë e ka treguar sot trajneri i…
Largimi i Antonio Conte-s nga Chelsea është raportuar pothuajse përditë në mediat angleze dhe ato italiane. Zëra të cilëve së…
Shumica e kampionateve në Europë kanë hyrë në fazën finale, ku pritet te shpallen edhe fituesit. Në ‘Budesligë’, ‘Premier League’…
Kur flitet për arbitrat në kampionatin shqiptar nuk të vijnë asnjëherë mendime positive, pasi sa më shumë kohë që kalon…
Kombëtarja Shqiptare e futbollit për vajza do të zhvillojë ndeshjen e radhës për eleminatoret e Botërorit “Fancë 2019” me Poloninë…
Plot spektakël e shumë gola ka qenë mbrëmja e parë e çerekfinaleve të Europa League, veçanërisht në dy takimet e…

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!